elatus era logo
syngenta logo

Siųskite gražiausias savo lauko nuotraukas ir laimėkite vakarienę jame 30 žmonių, kuriuos pakviesite Jūs!

Konkurso „Elatus® Era“ Gražiausio lauko rinkimai 2020“ taisyklės:
Žaidimą organizuoja „Syngenta Polska Sp. z.o.o.“

Konkurso trukmė

Konkurso pradžia – 2020 m. gegužės 18 d., pabaiga – 2020 m. birželio 18 d. Oficialiai konkurso nugalėtojas išrenkamas ir paskelbiamas 2020 m. liepos 3 d. „Syngenta Lietuva“ „Facebook“ paskyroje.

Konkurso dalyviai ir medžiaga

Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos ūkiai, auginantys javus ir naudojantys fungicidą ELATUS® Era savo laukuose (būtina sąlyga: dalyviai turės pateikti šių metų pirkimą įrodančią sąskaitos faktūros kopiją). Dalyviai turi įkelti dvi savo lauko nuotraukas (vieną bendro plano, o kitą iš arti, kad matytųsi vėliavinis lapas ir augalo būklė), sugalvoti pavadinimą ir trumpą aprašymą (iki 80 žodžių), kurie geriausiai atspindėtų dalyvio lauko grožį. Vienas ūkis gali siųsti savo nuotraukas tik vieną kartą. Konkurse negali dalyvauti organizatoriai („Syngenta Sp.z.o.o“ įmonės darbuotojai) ir jų šeimos nariai.
Pateikta vaizdinė ir tekstinė medžiaga turi būti sukurta ją įkeliančio asmens arba jo šeimos narių, nepažeisti kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę iš žaidimo šalinti nuotraukas ar kitą medžiagą, kurios kelia abejonių dėl autorystės arba medžiagos autorystę dalyvis privalo pagrįsti, jei tokių abejonių kiltų.

Kaip ir kur siųsti nuotraukas bei aprašymą?

Konkurso dalyviai, susipažinę su konkurso taisyklėmis, įkelia savo nuotraukas ir aprašymą į www.agriclub.lt specialų žaidimo lauką. Žaidimo organizatoriai patikrina ūkių atsiųstą informaciją ir įkelia ją į „Syngenta Lietuva“ „Facebook“ paskyrą. Įkėlimas (jei nėra papildomų klausimų dalyviui ir / ar netikslios informacijos) atliekamas per dvi darbo dienas.

Nugalėtojo išrinkimas

Visus dalyvius, paskelbusius konkursui skirtą medžiagą www.agriclub.lt iki birželio 18 d., vertins konkurso organizatorių sudaryta speciali komisija ir interneto vartotojai. Vertinimas susidės iš trijų dalių:

  1. Kūrybinės – vertinama bendro plano nuotrauka (lauko grožis), pavadinimas ir aprašymo originalumas – 40 % vertinimo;
  2. Techninės – vertinama augalų būklė (pagal nuotrauką iš arti) – 30 %. vertinimo;
  3. Interneto vartotojų simpatijų (patiktukų / „like’ų“) kiekis – 30 % vertinimo.

Komisija birželio 22 d. atrinks 4 finalininkus, pas kuriuos lankysis ir fiziškai įvertins laukų / augalų būklę. Liepos 3 d. bus išrinktas ir paskelbtas nugalėtojas „Syngenta Lietuva“ „Facebook“ paskyroje.

Prizas

Konkurso prizas – vakarienė 30 žmonių laimėjusio ūkio lauke. Svečius kviečia pats konkurso laimėtojas. Planuojama vakarienės data 2020 m. liepos 6–12 d.* (bus derinama su nugalėtoju asmeniškai). Prizo laimėtojas bus informuotas telefonu / elektroniniu paštu. Prizo vertė neišmokama grynaisiais ir nekeičiama į kitas prekes. Nugalėtojui neatsiliepus ir neatsiėmus prizo per 20 kalendorinių dienų, prizas anuliuojamas ir neįteikiamas.
Dėl vakarienės organizavimo ir tikslios datos konkurso organizatoriai susisieks su laimėtoju asmeniškai.
Visi žaidimo finalininkai bus apdovanoti 100 eurų vertės restorano čekiais, o žaidime dalyvaujantys „Agriclub“ programos nariai gaus 5 lojalumo taškus (už kiekvieną 10 Eur (be PVM) išleistų perkant fungicidą Elatus® Era). Žaidime gali dalyvauti ir ūkininkai, nepriklausantys „Agriclub“ programai.

*Jei šiomis dienomis Lietuvoje vis dar tęsis karantinas, vakarienė bus nukelta vėlesniam laikui, kai situacija šalyje stabilizuosis. Datą organizatoriai su nugalėtoju suderins atskirai. Prizas galios metus.